Rohová lavice SPARTAK | Barva: dub sonoma, Materiál: koženka - šedá + bílá (premium)
Kód: 55852Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej | Rohové lavice |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hloubka [cm]: | 126.6 |
| Šířka [cm]: | 171.5 |
| Výška [cm]: | 92.5 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 925 mm |
| Celková šířka: | 1715 mm |
| Celková hloubka: | 1266 mm |
| Váha: | 64 kg |
| Balení no.1: | 1200x650x250 mm |
| Balení no.2: | 930x505x320 mm |
| Kód: | SPARTAK |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
