Rohová lavice MARKIZ | Barva: dub tacho, Materiál: tkanina - scotland béžová
Kód: 55819Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej | Rohové lavice |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hloubka [cm]: | 120 |
| Šířka [cm]: | 160 |
| Výška [cm]: | 82 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 820 mm |
| Celková šířka: | 1600 mm |
| Celková hloubka: | 1200 mm |
| Váha: | 45 kg |
| Balení no.1: | |
| Kód: | MARKIZ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
