Rohová lavice LORD | Barva: beton, Materiál: tkanina - scotland béžová vzor
Kód: 55843Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej | Rohové lavice |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hloubka [cm]: | 110 |
| Šířka [cm]: | 150 |
| Výška [cm]: | 84 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 840 mm |
| Celková šířka: | 1500 mm |
| Celková hloubka: | 1100 mm |
| Váha: | 39 kg |
| Balení no.1: | 990x720x145 mm |
| Balení no.2: | 730x435x420 mm |
| Kód: | LORD |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
