Rohová lavice KNEZ | Barva: dub sonoma, Materiál: koženka - bordó + káva
Kód: 55849Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hloubka [cm]: | 110 |
| Šířka [cm]: | 150 |
| Výška [cm]: | 87 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 870 mm |
| Celková šířka: | 1500 mm |
| Celková hloubka: | 1100 mm |
| Váha: | 42 kg |
| Balení no.1: | 980x630x195 mm |
| Balení no.2: | 740x410x300 mm |
| Kód: | KNEZ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
