Rohová lavice KARDINAL | Barva: ořech - tmavý, Materiál: koženka - hnědá
Kód: 55921Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hloubka [cm]: | 120 |
| Šířka [cm]: | 160 |
| Výška [cm]: | 84 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 840 mm |
| Celková šířka: | 1600 mm |
| Celková hloubka: | 1200 mm |
| Váha: | 46 kg |
| Balení no.1: | 1040x830x145 mm |
| Balení no.2: | 850x510x430 mm |
| Kód: | KARDINAL |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
